Jaroslav Horký - Spedittrans
Logistika není problém v rukou lidí kteří jí nevnímají jako práci, ale jako koníček. Ovšem na profesionální úrovni. Jaroslav Horký (jednatel)

Profil společnosti

Spedittrans sklápěčka a walking floor

Firma J. Horký spedittrans s. r. o. je soukromou firmou ve vlasnictví manželů Horkých. Na českém trhu tato firma působí od roku 1992 a v současné době zaměstanává na 20 zaměstnanců. K transformaci do nové formy společnosti s ručením omezeným došlo 1.1.2020.

Působíme na poli pozemních přeprav, skladování zbožízásobování firem. V pozemních přepravách je naše firma orientována na střed a jih Evropské unie a všechny země bývalé Jugoslávie, dále na Makedonii a Albánii.

V roce 2010 vstoupila firma Spedittrans na pole přeprav sypkých materiálů (krmné směsi, obiloviny, suroviny pro potravinářský průmysl). Pro tyto účely jsme zakoupili vozy s posuvnou podlahou (tzv. Walking Floor) a sklápěcí návěsy o objemu 50m3.

Sklápěčka
Sklápěčka
Walking Floor

Hlavní činnosti firmy

V přepravách se specializujeme na oblast Balkánu, tj. zemí bývalé Jugoslávie včetně Makdonie a Řecka, a nadále zavážíme všechny země Evropské unie. Naše firma se snaží svým působením na trhu vyplnit mezeru, kde působnost velkého přepravce je těžkopádná a drobní přepravci svými kapacitami nevyhovují rychlým změnám a požadavkům zákazníků.

Naše firma se zabývá vývozy surovin pro krmné směsy z cukrovarů Tereos TTD - Dobrovice a České Meziříčí - nebo ze závodů zabývajících se vyrobou přímesí do biopaliv (Preol - Lovosice, Setuza - Ústí nad Labem nebo Ethanol Energy - Vrdy). Naše firma tyto suroviny vyváží do Itálie či Jižního Rakouska.

Zajišťujeme

  • celovozové zásilky
  • sběrné přepravy (Slovinsko, Maďarsko, Chorvatsko, Itálie, Bosna a Herzegovina)
  • přepravy komodit pro oblasti jižní Evropy (převážně Španělska, Francie a Itálie, ale i do Portugalska, Německa, Rakouska a dalších)

A jak je naším heslem - vždy Vám nabídneme něco navíc. Neváhejte a kontaktujte nás!

© J. Horký spedittrans s. r. o. 2022 | Martinice v Krkonoších 115, 512 32 | info@spedittrans.cz | +420 481 545 501

česky english